Martina

Jsem optimistická devatenáctiletá holka nadšená pro fotografii. Nejčastěji mě můžete vidět, jak se něčemu směju nebo fotím svět kolem sebe. Jsem velká milovnice dobré kávy a vegetariánka.

Nejčastěji fotím svatby, plesy, rodinné fotografie nebo portréty jednotlivců. Od roku 2013 jsem členkou v projektu Week of Life, tudíž mi nedělá problém fotit každý den devět fotografií a zachycovat svůj život v celé své kráse.

Martina Šťastná
foto: Zuzana Kroupová

Ráda si všímám detailů a zajímavých momentů, které se kolem mě dějí. Pozoruji svět a zachycuji ho takový, jaký je. Mám ráda lidi, které fotografuji nejčastěji. Vnímám jejich emoce a u fotografování prožívám všechny zážitky s nimi.

Moje plány do budoucna jsou naprosto jasné – fotografii miluji ze všeho nejvíc, a neumím svůj přístroj na chvíli odložit z ruky.

Pokud zrovna nefotím, ráda čtu, zpívám, cvičím, běhám, navštěvuji koncerty a divadla, chodím na výlety s rodinou nebo jen tak sedím v kavárně s přáteli.

Nejsem perfekcionistka, ale mám ráda svůj pracovní (ne)pořádek a potrpím si na estetice. Poslouchám folk a zároveň obdivuji Paula McCartneyho. Se svými názory a pohledy na svět se občas cítím zcela dospěle, ale stejně v hloubi duše čekám na dopis z Bradavic. 🙂

 

 

Přejít k navigační liště