Martina

Jsem optimistická devatenáctiletá holka nadšená pro fotografii. Nejčastěji mě můžete vidět, jak se něčemu směju nebo fotím svět kolem sebe.

Nejčastěji fotím svatby, plesy, rodinné fotografie nebo portréty jednotlivců. Od roku 2013 jsem členkou v projektu Week of Life, tudíž mi nedělá problém fotit každý den devět fotografií a zachycovat svůj život v celé své kráse.

Martina Šťastná
foto: Zuzana Kroupová

Ráda si všímám detailů a zajímavých momentů, které se kolem mě dějí. Pozoruji svět a zachycuji ho takový, jaký je. Mám ráda lidi, které fotografuji nejčastěji. Vnímám jejich emoce a u fotografování prožívám všechny zážitky s nimi.

Moje plány do budoucna jsou naprosto jasné – fotografii miluji ze všeho nejvíc, a neumím svůj přístroj na chvíli odložit z ruky.

Pokud zrovna nefotím, ráda čtu, zpívám, cvičím, běhám, navštěvuji koncerty a divadla, chodím na výlety s rodinou nebo jen tak sedím v kavárně s přáteli a piju dobrou kávu.

Nejsem perfekcionistka, ale mám ráda svůj pracovní (ne)pořádek a potrpím si na estetice. Poslouchám folk a zároveň obdivuji Paula McCartneyho. Se svými názory a pohledy na svět se občas cítím zcela dospěle, ale stejně v hloubi duše čekám na dopis z Bradavic. 🙂

 

 

Přejít k navigační liště