Martina

Jsem optimistická dvacetiletá holka nadšená pro fotografii. Studentka českého jazyka a literatury na FF UK. Nejčastěji mě můžete vidět, jak se něčemu směju nebo fotím svět kolem sebe. Jsem vegetariánka. A mám rada dobrou kávu.

Nejčastěji fotím svatby, plesy, rodinné fotografie nebo jednotlivce. Od roku 2013 jsem členkou v projektu Week of Life, tudíž mi nedělá problém fotit každý den devět fotografií a zachycovat svůj život v celé své kráse.

foto: Martina Šťastná; analogová fotografie

I proto, že fotím každý den, přikláním se k čistě reportážní fotografii, která je mi nejbližší a od toho se odvíjí celá má filozofie.

Myslím si, že není pravda, že když se něco fotí nějakým způsobem již léta, musíme se podle těchto starých zvyků a pohledů na fotografii držet.

Ráda si všímám detailů a zajímavých momentů, které se kolem mě dějí. Pozoruji svět a zachycuji ho takový, jaký je. Mám ráda lidi, které fotografuji nejčastěji. Vnímám jejich emoce a u fotografování prožívám všechny zážitky s nimi.

Moje plány do budoucna jsou naprosto jasné – fotografií žiju, a neumím svůj přístroj na chvíli odložit z ruky.

S fotografováním jsem v denním kontaktu. Občas mě můžete potkat jako prodejce fototechniky v Centru FotoŠkoda, které vnímám jako úžasný chrám pro všechny fotografy!

Pokud zrovna nefotím, ráda čtu, zpívám, cvičím, běhám půlmaratony, navštěvuji koncerty a divadla, chodím na výlety s rodinou nebo jen tak sedím v kavárně s přáteli.

Nejsem perfekcionistka, ale mám ráda svůj pracovní (ne)pořádek. Poslouchám folk a zároveň obdivuji Paula McCartneyho. Se svými názory a pohledy na svět se občas cítím zcela dospěle, ale stejně v hloubi duše čekám na dopis z Bradavic. 🙂

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Tady si to nestáhneš!