FOTOGALERIE: Svatba Verči a Tomáše

Nikdy bych si nemyslela, že mít svatební obřad u babičky na zahradě může tak dobře oživit tuto událost a dodat jí stejný, ba možná ještě příjemnější a nevšední nádech důležitosti, kterou mívá v obřadních síních.

Verča s Tomášem se rozhodli neobyčejně prožít svou svatbu v pohodlí domova, uspořádat zahradní párty a rozhodli se správně.

Den začal brzy ráno – Verča se připravovala na velký den, líčila se a česala, a mezitím opodál její dědeček smažil řízky a poté si s babičkou lámal hlavu nad tím, jak složit krabici na dort. Prostě ideální uvolněná předsvatební atmosféra. O pár kroků dále na další zahradě se již připravoval Tomáš s kamarády a chystal se také stan, výzdoba, jídlo, pití a hudba na veselku, která následovala odpoledne.

Domácí prostředí zajistilo přirozené plynutí celého dne. Na této svatbě se naprosto slušilo tancovat s ženichem v crocsech a s nevěstou v teniskách, jet fotit portréty v rozpadajícím se Volkswagenu, a veselka byla tak živá, že nevěstině bratrovi při tanci praskly kalhoty.:))

Je mi ctí podělit se s vámi o fotografie z nádherné svatby Verunky a Tomáše, kterou jsem si fakt užila!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *